Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 455 ürün görüntüleniyor.

Doğal Taş Kolyeler

Doğal taşlı kolye çeşitleri hem rengârenk yapıları hem de sağladıkları faydalar nedeniyle son derece özel takılardır. Doğada bulunan bu taşların stresi önleme, yorgunluk giderme ya da kötü enerjiyi önleme gibi pek çok etkisi vardır. Gerçek taş kolye, farklı renk alternatifleri sayesinde spor, klasik tarza sahip kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilir. Kolyelerin faydalarını sürekli üzerinizde hissetmek için modeline bakmaksızın burcunuza ya da ruhsal yapınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Kullandığınız küpe, bileklik gibi takılar ya da bandana, eşarp gibi aksesuarlar hangi modeli tercih etmeniz gerektiği noktasında yol gösterici olabilir. Hangi doğal taşlı kolye modelini seçerseniz seçin kendinize özel bir şıklık ve ruhunuza iyi gelen bir dinginlik elde edebilirsiniz.

Doğal Taş Kolye Modelleri

Doğal taş gümüş kolye çeşitleri arasında kolye ucu olan ve olmayan alternatifler vardır. İstiridye, güneş, el, kelebek, nazar boncuğu ve deniz yıldızı gibi farklı kolye ucu seçenekleri sayesinde beklentilerinize uygun bir görünüme sahip olursunuz. Bazı modellerde aynı anda farklı taşlar kullanılır. Sedef ve turkuaz ya da mercan ve turkuaz gibi alternatiflerde renk geçişleri de oldukça etkileyicidir.

Bir yanı iç içe geçmiş gümüş halkalardan bir yanı ise doğal taşlardan oluşan modeller, özgün bir stile sahip olmak isteyenler için iyi bir seçimdir. Doğal taş kolye ucu seçenekleri arasında harfler de vardır. Harfli modelleri tercih ederek sevdiklerinizin ismini her an hatırlayabilirsiniz. Hayat ağacı kolye, doğal taş çeşitleri arasında en popüler olanların başında gelir. Bunun yanı sıra yaşam çiçeği, şimal yıldızı gibi farklı alternatifler de vardır.

Doğal Taş Takılarda Kullanılan Taşlar

İnci, opal, mercan, lapis ve ay taşı gibi farklı taşların özelliklerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Doğal taş bayan kolyelerde sıklıkla kullanılan mercan; ruhsal enerjiyi yükseltme, ikili ilişkilerde başarı, konsantrasyon artırma gibi özelliklere sahiptir. Opal taşı ise stres ve depresyon azaltmasıyla bilinir. Çok fazla adı duyulmayan lapis ise özellikle çocukluk dönemi korkularının giderilmesinde kullanılır. Hangi kolyeyi satın almak istediğinize burcunuza göre de karar verme şansınız vardır. Örneğin; mercan-terazi, lapis-yay, kehribar-oğlak gibi uyumlardan söz etmek mümkündür.

Doğal Taş Kolye Fiyatları

Doğal taş kolye fiyatları, modellere göre değişiklik gösterir. Shine By Pin her zaman sunduğu avantajlı fiyat seçenekleri ile model seçiminizi özgürce yapmanızı sağlar. Cazip indirim seçeneklerinden yararlanarak aynı anda farklı modelleri satın alabilirsiniz. 45 cm uzunluğunda ve tüm aparatları gümüş olan ürünler, vücudunuzda alerjik bir reaksiyon oluşturmaz. Her zaman rahatlıkla takabileceğiniz kolyeleri hediye olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz. Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel zamanlara yakışacak bir hediye arayanlar, Shine By Pin markasının birbirinden özel tasarımlarını tercih edebilir. Siz de kolye modellerini inceledikten sonra hemen siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.