Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 160 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Takı Modelleri

Takılar ve mücevherler tek bir kişinin kullanımına açık olan özel aksesuarlardır. Takılar, hediye edilen kişinin beğenisine ve tarzına göre büyük farklılıklar gösterebilirler. Bu nedenle insanlar sevdiklerine özel bir hediye almak istediklerinde takıları tercih ederler. Takılar arasında ise altın mücevherlere göre daha hesaplı olan ama pirinç, çelik ve bronz gibi madenlerden daha yaygın olarak kullanılan gümüş son derece popüler bir üründür. Gümüşün sade ve zarif güzelliği hem modern hem de otantik bir görünümde tasarlanabilir. Bu da kişiye özel takı çeşitlerinin gümüş olması isteğini körükleyen bir etkendir.

Kişiye özel takı çeşitlerinden en sevilenleri üzerlerinde isimlerin ya da baş harflerin bulunduğu parçalardır. Böylece zaten o kişiye ait olan takı daha da özel hale getirilerek yalnızca o insanı temsil etmektedir. İsme özel kolye modelleri, kişiye özel isimli bileklik gibi ürünler doğrudan o kişiye ait ilk özelliği yani, adları taşıdığı için önemlidir. Ayrıca o insanı temsil eden taşlardan oluşan kişiye özel doğal taş bileklik çeşitleri ile kişiye özel kolye tasarımı yaptırmak kişiye ne kadar önemsediğinizi ve sevdiğinizin göstergesidir. Bu da sevdiklerinize alacağınız hediye takıların unutulmaz hale gelmesini sağlar.

Shine By Pin’in Kişiye Özel Takı Çeşitleri

Shine By Pin’in 925 ayar gümüş ürünleri arasında kişiye özel kolye ve kişiye özel bileklik modellerinin ayrı bir yeri var. Shine By Pin tarafından sipariş üzerine tasarlanan kişiye özel isimli kolye çeşitleri gold, beyaz ve rose renk seçeneklerini sizlere sunuyor. İsim yazılı gümüş kolye modelleri zincirli sade çeşitleri barındırdığı gibi akik ve incinin güzelliği ile süslenen çeşitleri de içine alıyor. İsme özel gümüş kolye modellerinin yanında harfli kişiye özel gümüş kolye çeşitleri de Shine By Pin’de. Shine By Pin’e ait kişiye özel gümüş bileklik modelleri de isim ile harf içeren çeşitlerden oluşuyor. İsme özel bileklik modellerinde mors alfabesi ile yazılmış bileklikler de yer alıyor. Hepsi 925 ayar kaliteli gümüşten üretilen bu ürünleri uygun fiyatlarla Shin By Pin’den edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.