Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 491 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Küpe Modelleri

Birçok aksesuar gibi küpeler de stilin tamamlayıcı öğeleri olarak sıkça kullanılmaktadır. Bu hoş takılar, tarzı ön plana çıkaran küçük ayrıntıların ne derece önemli olduğunun göstergesidir. Altın, çelik ve pirinç gibi çeşitli madenlerinden üretilen bu ürünlerin en sevilenleri ise gümüş küpe çeşitleridir. Gümüş küpeler, çoğunlukla kadınlar olmak üzere erkek kullanıcıların da ilgisini çeken ürünlerdir. Erkeklerin tercihi genelde gümüş halka küpe modelleri olurken her yaştan kadınlar tüm gümüş küpe çeşitleri ile kulaklarını süslemektedir.

Gümüş Küpe Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gümüş küpeler, birbirinden farklı birçok çeşidi ile piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu geniş havuz içerisinden seçim yapan kadınların en çok dikkat ettikleri nokta ise yüzlerine uygun modellere yönelmektir. Yüz şeklinin belirleyici olduğu küpe seçimi; ten rengi, giyilen kıyafet ve saç modeli ile de uyumluysa ortaya bütünlüklü bir estetik çıkar. Gümüş altın gibi tek renk olmadığı ve kaplama da yapılabildiği için orijinal gümüş rengi, altın rengi ve rose çeşitlerine sahiptir. Bu renkler arasında teninize ve kıyafet seçiminize en çok yakışanı bulmanız kolaydır. Ayrıca saç modeliniz ve boyun uzunluğunuz da gümüş küpeler arasında yapacağınız seçiminde belirleyici rol oynar. Örneğin, kısa saçlar ve toplu saçlarınızla sallantılı küpeler ile otantik küpeler çok iyi bir ahenk yakalarken dağınık ve uzun saçlar için minimalist küpe modelleri tercih edilmektedir. Uzun bir boyna sahipseniz hareketli modeller ile büyük gümüş halka küpe çeşitleri size çok yakışacaktır. Boyun mesafeniz kısa ise gümüş inci küpe modellerini seçmeniz sizi daha zarif gösterir.

Shine By Pin’in 925 Ayar Gümüş Küpe Çeşitleri

Shine by Pin’in 925 ayar kaliteli gümüş küpe çeşitleri arasında farklı boyut ve kalınlıklardaki halka küpeler, tek taş modeller, doğal taşlı küpeler ile farklı figürlerin kulaklarınızı süslemesine olanak sağlayan gümüş küpe modelleri bulunuyor. Modern gümüş küpe çeşitleri ile minimalist küpe modellerinin yer aldığı Shine By Pin’in koleksiyonunda otantik küpeler de var. Altın kaplama gümüş küpe çeşitlerinin yoğunluklu olarak yer aldığı Shine By Pin’in gümüş küpe kategorisinde rose modellerin ayrı bir yeri var. Kıkırdak küpelerini de bulabileceğiniz Shine By Pin’in özel tasarımlar içinden de seçim yapabilirsiniz. Bu tasarımlar özel isim yazılı küpeler ile yıldız, yaprak, çivi, ayıcık, harf, kalp, yonca, göz, nal, zincir, kozalak, çiçek ve Anka kuşu gibi figürlü küpelerden oluşuyor. Doğal taşlı küpelerde ise safir, turkuaz, mercan, yeşim, onix, sedef, hematit ve opal gibi değerli taşlar kullanılıyor. Altın kaplama küpe modellerine geniş yer veren Shine By Pin’de gümüş küpe fiyatları da çok uygun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.