Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Hayalet Kolyeler

Hayalet kolye, son yıllarda birçok kadının gözdesi olmayı başaran bir üründür. Ürünün hayalet olarak anılmasının sebebi kolye zincirinin görünmeyecek kadar ince yapıda olmasıdır. Kolye ucu olarak kuzey yıldızı, fil, kelebek ve kalp gibi tasarımlar kullanılır. Bazı modellerde bu tasarımların yanına bir adet tek taş da eklenir. Hayalet zincir kolye çeşitleri, 45 cm uzunluğuna sahiptir. 925 ayar gümüş olan ürünlerde kararma sorunu yaşanmaz ve bu sayede uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilir.

Hayalet Kolye Modelleri

Hayalet inci kolye, severek kullanabileceğiniz modellerden biridir. Aralıklı olarak dizilen inciler ya da sadece uç kısmında bulunan inci ile son derece zarif bir görünüm elde edilir. Bazı modellerde harf, kalp ve tek taş yan yana kullanılır. Hayalet kolye gümüş seçenekleri, boynunuzda son derece zarif bir duruş sergiler. Dilerseniz farklı uzunluklara sahip iki kolyeyi aynı anda takarak daha özel bir stil elde edebilirsiniz. Gümüş hayalet zincir, ince olmasına rağmen son derece sağlam bir yapıdadır. Bu sayede satın aldığınız üründe zincir kopması gibi problemler meydana gelmez.

Hayalet Kolye Fiyatları

Hayalet gümüş kolye çeşitlerine bütçenize uygun bir fiyat avantajıyla sahip olmak için Shine By Pin en doğru adrestir. Uygun indirim seçenekleri sayesinde farklı modelleri aynı anda satın alarak her güne özel bir tarz meydana getirebilirsiniz. Modern bir şıklık isteyen bütün kadınlar, gümüş hayalet kolyeyi satın almalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.