Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.

İnci Kolyeler Modelleri

İnci kolye, modası hiç geçmeyen ve her yaş grubundan kadın tarafından tercih edilen bir aksesuardır. Zarif duruşu ve şık olmanız gereken her ortamda kullanılabilmesi gibi sebepler, inci kolye modellerini herkes için uygun hale getirir. Yenilenen ve çeşitlenen takı çeşitleri içerisinde inci, farklı biçimlerde kullanılmaktadır. Bazen tek bir inci tanesi bile özel bir tasarım ortaya çıkarmak için yeterlidir. Bazen de birbirinden farklı boncuklar ve kolye uçları ile inci takı modelleri ortaya çıkarılabilir.

Her kadın kıyafetine ve kişisel zevkine göre inci gümüş kolye kullanabilir. Bunun yanı sıra doğum günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi özel zamanlarda da gümüş inci kolye çok beğenilecek bir hediye seçeneğidir. Sevdiklerinize zevklerine hitap eden bir model hediye ederek mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Modern İnci Kolye Tasarımları

İnci tasma kolye ve diğer modellerde birbirinden farklı tasarımlar göze çarpar. Özellikle renkli boncuklarla bir arada kullanılan inciler hem spor hem de klasik bir şıklık için tercih edilebilir. İnci harf kolye modelleri kendi isminizin, eşinizin, çocuğunuzun ya da sevdiğiniz herhangi birinin baş harfini her an üzerinizde taşımanız için uygun bir seçimdir. Tasarım inci kolye modellerinde zarif kolye uçları da dikkat çeker. Fil, el, lotus çiçeği, güneş, yıldız gibi farklı alternatifler arasından sizi yansıtan bir modeli satın alabilirsiniz.

Doğal inci kolyelerde kullanılan aparatlar, 925 ayar gümüşten üretildiği için alerjik reaksiyonlara sebep olmaz. 45 cm uzunluğuna sahip ürünler boyun bölgesi dekolteli kıyafetler kullananların oldukça hoşuna gider. Doğal barok inci ve doğal taşların bir araya gelmesi ile eşsiz görünümde ve hiçbir yerde kolay kolay bulamayacağınız kolyeler karşınıza çıkar.

Gelinlik İçin İnci Kolye Modelleri

İnci gerdanlık, düğün hazırlığında olan kadınların ihtiyacı olan bir üründür. Beyaz gelinlikle beraber her takıyı kullanmak mümkün değildir fakat beyaz inci kolye, şık duruşuyla gelinlere en çok yakışacak takı modelidir. Gelinler, zarafetine eşlik edecek ürünü belirlerken farklı alternatifler arasından seçim yapabilir. Dilerseniz küçük ince kolye ya da daha iri taşlara sahip olan modeller kullanabilirsiniz. Aynı zamanda şık kolye uçlarıyla bezenen ürünler ya da yarısı gümüş halkalardan oluşan ve diğer yarısında inciler yer alan eşsiz tasarımlar ile özgün bir düğün stili ortaya çıkar.

İnci Kolye Fiyatları

Küçük ya da çoklu inci kolye fiyatları modellere göre farklılık gösterir. Shine By Pin size her zaman cazip indirimler sunarak istediğiniz modele sahip olmanızı kolaylaştırır. Bunun yanı sıra model çeşitliliğinin fazla olması da herkesin aradığı ürünü bulmasını sağlar. Her biri birbirinden eşsiz doğal taşlardan meydana gelen kolyeleri her zaman zevkle takabilirsiniz. Siz de hemen beğendiğiniz modellere karar verebilir ve hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.