Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

Rope Kolye Modelleri

Kadınlar güzel ve dikkat çekici olmayı severler. Şıklıklarıyla göz doldurmayı, giydikleri ve taktıkları tüm ürün ve aksesuarlarla harika bir bütün oluşturmaktan çok hoşlanırlar. Bu bütünlüğü sağlamak için tabi ki birçok unsur bulunmaktadır. Saçların güzel olması, kıyafetlerin güzel ve uyumlu olması, bunların yanında tüm bu bütünlüğün takılarla taçlandırılması. Söz konusu ufak dokunuşlarla bütünü daha göz alıcı hale getirmek olduğunda en büyük yardımcılar takılardır. Takılar içerisinde en dikkat çekici olanda tabi ki kolyelerdir.

Şıklığın En Güzel Tamamlayıcı Rope Kolyeler

Son dönemlerde kadınların boyunlarında, bileklerinde sıklıkla görmeye başladığımız kolye modellerinden biri rope yani ip kolyelerdir. Hem zarif hem dikkat çekici duruşu ile kadınları kendine hayran bırakan bu kolyelerin en güzel seçeneklerini Shinebypin’de bulabilirsiniz. Sitede yer alan birbirinden güzel modelleri incelerken, hangisini tercih edeceğinize inan karar veremeyeceksiniz. İp detayından hoşlanan tüm kadınların çok seveceği bu kolyelerin özelliklerinden ve modellerinden kısaca bahsetmek istiyoruz.

Shinebypin’de yer alan tüm rope kolyeler 925 ayar gümüş üzeri rose altın kaplama olarak üretilmektedir. Kolyelerin üzerinde bulunan tüm aparatlar 925 ayar gümüş üzeri Rose altın kaplamadır. Aldığınız ürünlerin uzun süre kullanımı için her türlü kimyasaldan uzak tutmalısınız.


Shinebypin’de yer alan ve kadınların severek kullandıkları rope kolye model seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Choker Göz Kolye; gri, siyah, kırmızı olmak üzere üç renk seçeneğine sahip olan bu kolye modelinin yarısı hümüş yarısı örme ipten oluşmaktadır ve birleşim yerinde yer alan halkaya takılı göz figürü ile son derece şık görünmektedir.
  • Yoncalı Choker Kolye; ince bir zincir ve ince ipten oluşan bu kolye modeli daha zarif kolye seçeneklerinden hoşlananlara hitap eden harika bir seçenektir.
  • Yıldızlı Bohem Kolye; renkli kişiliğe sahip kişilerin hayran kalacağı bu rengarenk kolye ile şıklığınızı enerjinizle bütünleştireceksiniz.
  • Tek Taş Choker Kolye; tektaş kolye, yüzük, bileklik, küpe kısacası tüm aksesuarlara çok yakışan bir ürün seçeneğidir. Sizde tektaştan hoşlanıyorsanız, farklı renk seçeneklerine sahip olan bu kolye modelini uygun fiyatlarla Shinebypin’den satın alabilirsiniz.
  • Mercan Taşlı Fil Kolye; otantik kolyelerden hoşlananların hayran kalacağı bu harika kolyeyi dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Turkuaz Taşlı Fil Kolye; çift kolye takmaktan hoşlananların bir numaralı tercihi olacak bu kolye ile enerjinizi çok fazla yükselteceksiniz.

Shinebypin’de yer alan sade rope kolyeler araında yer alan ince ip ucunda yer alan birbirinden güzel figürlerin olduğu kolyeleri severek kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu kolyelerden birkaç örnek vermek gerekirse; yonca model, kuzey yıldızı model, fil ve balık model kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Shinebypin’de Yer Alan En Güzel Rope Kolye Modelleri

İple gümüşün muhteşem uyumunun gerçekleştiği Rope kolye modellerini uygun fiyatlarla Shinebypin’den satın alabilirsiniz. Dilerseniz bu güzel kolyeleri sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.