Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 151 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Yüzük Modelleri

Yüzükler, kadınların en çok kullandığı aksesuarların başında gelmektedir. Şıklığın tamamlayıcısı olan bu aksesuarların altın ve çelik, bronz ve pirinç gibi madenler ile diğer dayanıklı metallerden üretilen imitasyon çeşitleri de bulunmaktadır. Üretildiği malzemelere göre çeşitlenen yüzüklerin en çok tutulanları gümüş yüzük çeşitleridir. Altın ve taşlı alyansların kadın mücevherlerinde özel bir yeri olmasına rağmen pek çok kadın gümüş yüzük modellerinden vazgeçememektedir. Bunun nedenlerinden biri, gümüş kadın yüzük modellerinin zarafeti ve güzelliğidir. Gümüş yüzük bayan kullanıcılara vadettiği tarzı altın kaplama, rose kaplama ya da gümüşün kendi renginde de sunabildiği için de tercih sebebidir. Ayrıca gümüş yüzük fiyatları altına göre çok daha uygundur.

Gümüş yüzükler, altından çok daha hesaplı olmalarına rağmen cilde zarar vermezler ve alerji yapmazlar. Aynı zamanda gümüş yüzükler de kaliteli ve az bulunan altın madeni kadar dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özellikle 925 ayar gümüş yüzük çeşitleri ömürlük bir kullanım sunduğu için her yaştan kadın ve erkek kullanıcılar arasında yüzyıllardır popülaritesini korumuştur ve halen çokça tercih edilmektedir.

Özel günlerde anlamlı bir hediye olan ve günlük kullanımda kendine yer bulan gümüş yüzük modelleri ile tasarım gümüş yüzük çeşitlerini Shine By Pin’den kendiniz ve sevdikleriniz için uygun fiyatlara online olarak sipariş edebilirsiniz.

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Yüzük siparişi vermek için yapmanız gereken tek şey seveceğiniz ve tarzınızı yansıtan bir seçimde bulunmak değildir. İster altın ister imitasyon isterseniz de gümüş yüzük seçimi yapın ürünün ölçüsü size uygun değilse onu kullanmanız mümkün değildir. Bunun için online yüzük alışverişlerinizde ve hatta mağaza ile kuyumculardan alacağınız yüzükler için bile yüzük ölçüsünü bilmeniz size kolaylık sağlar. Altın ve gümüş yüzük satıcıları yüzük numaralarını belirlemek için malafa denilen ölçüm aletini kullanırlar. Fakat kullanıcıların yüzük numarasını belirleyen malafa aleti gibi doğru sonuç vermelerini sağlayan bir ölçüm yapmaları son derece zordur. Parmak ölçünüzü alabilmeniz için iki yöntem bulunur. Bu yöntemlerden ilki taktığınız bir yüzüğün çapını belirlemektir. İkinci yöntem ise parmağınızın çevresini ölçmektir. Profesyonel ölçüm yapamasanız bile bu iki yöntem sorununuzu çözecektir.

Yüzük Çapını Bulma

Yüzük satın almak istiyorsunuz ve hangi parmağınıza takacağınızı da belirlediniz. Bu durumda yapacağınız şey çok basittir. Belirlediğiniz parmağa daha önce taktığınız bir yüzüğün çapını hesaplayarak yüzük numaranıza ulaşabilirsiniz. Bunun için milimetre ölçüsü bulunan bir cetvel alın ve yüzüğün en geniş olduğu iki nokta arasındaki mesafeyi cetvelle ölçün. Çap 14 milimetre ile 20 milimetre arasında bir değer çıkacaktır. Bu değerin yüzük ölçüm tablolarından numara karşılığına bakarak parmak ölçünüzü bulabilirsiniz. Örneğin, yüzüğünüzün çapı 16 milimetre ise yüzük numaranız 10’dur.

Parmak Çevresini Ölçme

Yüzük numaranızı bulmak için kullanılan bir diğer yöntem parmağınızın çevresini ölçmektir. Bu ölçümü yapabilmek için şerit halinde ince bir tel parçası, ip ya da bant kullanabilirsiniz. Parmağınıza doladığınız şeridin iki ucunun birleşme noktalarını belirleyerek düzleştirin ve bu haliyle cetvel yardımıyla parmak çevrenizin ölçüsüne ulaşın. Çıkan sonucu yüzük ölçüm tablosundaki çevre sütununda belirleyip yüzük numaranızı bulabilirsiniz. Parmak çevreniz örneğin 54 milimetre ise yüzük numaranız 14 olacaktır.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.