Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Erkek Takıları

Her erkeğin mutlaka kişiliğini yansıtacak ve tarzını ortaya çıkarak bir aksesuara ihtiyacı vardır. Bunun için kravat, kol düğmesi ve kemer gibi klasik aksesuarların dışına çıkarak daha özellikli ve çarpıcı ürünler seçilebilir. Yani erkekler de kadınlar gibi şık ve estetik bir görünüme kavuşmak isterler. Beylerin bu hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için de erkeklere özel olarak tasarlanmış takılar üretilmektedir. Kadınların yaygın olarak bütünleyici bir aksesuar şeklinde kullandığı yüzük, küpe, kolye ve bileklikler erkeklerin de kombinlerinde kendilerine yer bulmaktadır. Bu ürünleri sevdiğiniz bayları sevindirmek ve stillerine katkı sunmak için uygun satın alabilirsiniz. Özel günlerde ve günlük olarak erkeklerin kullanabilecekleri takıları Shine By Pin’in For Man kategorisinden edinerek sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Shine By Pin’in Gümüş Erkek Takı Modelleri

Erkekler de kadınlar kadar kaliteli takılar kullanmak isterler. Ama onlar altın mücevherleri kadınlar kadar sık kullanmazlar. Babanız, nişanlınız, eşiniz ya da sevgiliniz için seçeceğiniz takının kalitesinden ödün vermemek ve uzun süre kullanılmasını sağlamak da önemlidir. Bu nedenle altın gibi maliyetli aksesuarlar yerine gümüş erkek takılarını tercih edebilirsiniz.

Erkeklerin en sevdiği takılar ise bilekliklerdir. Shine By Pin’in For Man kategorisinde de erkek bileklerine ağırlık verildi. Gümüş ve derinin mükemmel uyumu yakalamayı sağlayan maskulen bileklik modellerine uygun fiyatlar ile Shine By Pin’den ulaşabilirsiniz. Kordonlu modellerde ise zar motiflerine rastlamanız mümkün. Deri çeşitlerde de kelepçeli sade modeller erkek kullanıcılar arasında en popüler olanları. Ayrıca son yılların trendi doğal taşlı bilekler ile harf detaylı bilekliklere de sitemizden sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.