Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Kolyeler

Takılar özellikle kadınlar için tarzını yansıtmanın, zevkini göstermenin ve giyimini bütünleştirmenin en önemli ve dikkat çekici yollarından biridir. Bazı takılar dönemi yansıtsa da, yani modaya uygun olarak takılsa da, bazı takılar ölümsüzdür ve yıllar boyunca severek kullanılır. Her takının kendine özgü bir havası ve tarza kattığı bakış açısı vardır. Takıların içerisinde en çok dikkat çeken seçenek ise kolyelerdir.

Takılar hem kadınların hem erkeklerin tarzını tamamlayan hemde özel günlerde sevdiklerinize alabileceğiniz sevilen parçalardır. Birçok materyalden üretilen ve çok fazla ürün çeşidine sahip olan takıların içerisinde yer alan kolyeler, herkes tarafından çok sevilmektedir. Bu nedenle de kolye seçekleri en güzel hediyeler arasında yer alır.

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız onlara gümüş kişiye özel kolye alabilirsiniz. Yılbaşı, sevgililer günü, kadınlar günü, anneler günü, doğum günü ya da sevdiklerinizi hatırlayıp mutlu etmek istediğiniz herhangi bir gün için tercih edebileceğiniz isim yazılı gümüş kolye seçeneklerinin en güzellerini Shine By Pin’de bulabilirsiniz.

Sevdiklerinize Değerli Hissettirecek Kişiye Özel Kolye Seçenekleri Nelerdir?

Kişiye özel gümüş kolye denildiği zaman akla gelen en güzel kolye seçeneklerini sizler için derledik. Shine By Pin’de satılan ve özellikle kadınların çok beğendiği kolyeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Lapis Taşlı Harfli Çengel Kolye: Taşların takılara çok yakıştığı herkes tarafından bilinen değişmez bir gerçek. Lapis taşından üretilen ve takılara çok yakışan çengel modeline sahip olan bu kolyede iki harf seçeneği bulunmaktadır. İki harfin arasında yer alan nazar boncuğu ile sevginize nazar değmesini istemediğinizi güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz.
 • Harfli Silindir Nazarlı Zincir Kolye: Silindir şeklin en çok yakıştığı takı seçeneği kolyelerdir. Sevdiklerinizi nazardan korumak için bu güzel kişiye özel kolye tasarımı harika bir hediye olacaktır.
 • Nazarlı Gold İsim Kolye: İsme özel kolye denildiği zaman akla gelen seçenek nedir desek verilecek cevap nazarlı gold isim kolye olacaktır. Kendisini özel hissetmesini istediğiniz tüm sevdiklerinize gönül rahatlığıyla bu kolyeyi alabilirsiniz.
 • Kişiye Özel İkili Harf Kolye: Büyük bir harf üzerinde yer alan küçük bir başka harfin muhteşem uyumunu bu güzel kolyede görebilirsiniz.
 • Harfli Yonca Gold Kolye: Yonca kolyelere en çok yakışan figürlerin başında gelmektedir. Hediye etmek istediğiniz kişiye aldığınız kolyenin şans getirmesini istediğinizi anlatmak istersiniz. Bu çok şık kolyeye bir de harf yaptırırsanız, sevdiklerinizi çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz.
 • İsimli Akik Kolye: Akik taşının güzelliğini yansıtan kişiye özel bir kolye ile sevdiklerinizi mutlu etmeye ne dersiniz?
 • İsimli İnci Kolye: İncinin güzelliği ile büyülenmeye ya da sevdiklerinizi büyülemeye hazır mısınız?
 • Harfli Melekli Mercan Kolye: Mercan ve melek figürlerinin mercan taşıyla bir araya gelmesi ile oluşan ve boyunda muhteşem bir görüntü oluşturan bu kolyeyi boynunuzdan çıkarmak istemeyeceksiniz.
 • İki Harfli Kalpli Kolye: Sevgilinize hediye arayışınıza bu kolyeyi gördükten sonra son verebilirsiniz. Kolyenin ortasında bulunan kalbin bir yanında sizin baş harfiniz, diğer yanında sevgilinizin baş harfi. Bundan güzel ve anlamlı hediye olabilir mi?
 • Shine By Pin Kişiye Özel Yonca Kolye: Büyük bir yoncanın üzerine baş harfinizin yazılı olduğu bir kolye hayal edebilir misiniz? İşte böyle güzel bir kolyeyi Shine By Pin’den satın alabilirsiniz.
 • Shine By Pin Harfli Gold Kolye: Daha klasik modellerden hoşlananlar için alabileceğiniz en güzel kolye seçeneği üzerinde küçük taşların olduğu harf kolyelerdir.
 • Shine By Pin Çift Harfli İncili Rose Kolye: Sade ve şık bir kolye arıyorsanız ve bu kolyenin de kişiye özel olmasını istiyorsanız bu kolye seçeneği tam size göre.
 • Shine By Pin Harfli Deniz Yıldızı Kolye: Deniz yıldızı ve baş harfinizin yer aldığı taşlı bu kolye modelini ister kendinize isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Shine By Pin Tasarım İncili Harf Kolye: Kişiye özel isimli kolye seçeneği ararken tasarım olsun ve dikkat çeksin istiyorsanız, bu kolye seçeneği tam aradığınız mode. Görenlerin nerden aldığınızı merak edeceği bu kolyeyi Shine By Pin’den başka yerde bulamazsınız.
 • Shine By Pin Renkli Baget Taşlı Harf Kolye: Renkli bir karakteriniz varsa ve renkli takılardan hoşlanıyorsanız bu kolye seçeneğine bayılacksınız. Kendinize almanın yanında, renkli karakterde sevdiklerinizde varsa onlara alabileceğiniz harika bir seçenek olarak bu kolyeyi tercih edebilirsiniz.
 • Shine By Pin Tasarım Harfli Rose Kolye: Gösterişli takılardan hoşlananların çok beğeneceği bu kolye seçeneğini uygun fiyatlarla Shine By Pin’den satın alabilirsiniz.
 • Mercan Harf Kolye: Yarısı gümüş yarısı mercan taşlarla süslü kişiye özel kadın kolye seçeneği sizlere çok yakışacak. Yine aynı tarz mavi sedefli harf kolyede hediye edebileceğiniz dikkat çekici kolyeler arasında yer almakta.

Shine By Pin’de Yer Alan Gümüş Kolye Seçenekleri Nelerdir?

Özel günlerde insanlar sevdiklerini mutlu etmek isterler. Hiç riske girmeden alınabilecek en güzel hediye seçeneklerinden biri kolyelerdir. Gümüş kolyeler kaliteleri itibariyle daha çok tercih edilirler. Yakınlarına takı almayı düşünenler genel olarak gümüş ve kişiye özel seçeneklere yönelmektedirler. Bu konuda en güzel tasarım kolyeleri bünyesinde bulunduran Shine By Pin’de uygun fiyatlı gümüş kolyeleri bulabilir ve sevdiklerinizi özel günlerinde çok mutlu edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.