Renk
Beden
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Sıfırla
Uygula
Toplam 1063 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Kolye Modelleri

Takı ve mücevherler kendi stilinizi ortaya koymanızın anahtarı olan parçalar olarak vazgeçilmez aksesuarlardır. Bu tamamlayıcı unsurların başını ise gümüş takılar çeker. Gümüş takılar, altın gibi maliyeti yüksek aksesuarlar olmamalarının yanında uzun ömürlü kullanım sunan, dayanıklı ve her sezon farklı modelleri ile trend olmayı başaran ürünlerdir. Bileklik, küpe, yüzük gibi takıların yanında özellikle gümüş kolye, bayan kullanıcıların en sevdiği gümüş aksesuarların başında gelir. Gümüş kolye çeşitleri zamansız tasarımları ile her kıyafeti bütünleyen ve her ortamda kullanılabilen takılardır. Tüm yaş gruplarına mensup kadına hitap eden gümüş kolye modellerinde aranan ilk özellik kolyenin ayarıdır. Kalite ve dayanıklılık açısından tavsiye edilen 925 ayar gümüş kolye çeşitleridir. Gümüş takılar içinde en çok tercih 925 ayar gümüş kolye çeşitleri alerjik kişilerde cilt reaksiyonlarına neden olmadığı için de avantajlıdır. Ayrıca kararma yapmaması ve şık görünümü ile bu ayardaki gümüş kolye, kadın ve erkek kullanıcıların gözdesi konumundadır. Birçok farklı modeli bulunan gümüş kolyeleri özgün tasarımları ve uygun fiyatları ile Shine by Pin’den edinebilirsiniz.

Shine By Pin Kadın Gümüş Kolye Modelleri

Shine by Pin’in en sevilen ürünleri olan kadın gümüş kolye modelleri farklı tasarımları ve çeşitleri ile sizlere sunuluyor. Son yılların trendi rose ve altın kaplama kolyelerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda zarif zincir kolyeler baş sırada yer alıyor. Kar tanesi, Kuzey Yıldızı, yaşam anahtarı, güneş, yıldız, göz, Fatma ana eli, nazar boncuğu, yaşam çiçeği, kraliyet tacı, kelebek, Anka kuşu, lotus çiçeği, yonca, hayat ağacı, bulut, kedi ve kalp gibi popüler figürlü zincirli kolyeler, rose ve altın kaplama ile gümüş seçenekleri Shine by Pin’de sizleri bekliyor.  

Zincirli kolye modellerinde ayrıca şans temalı kolyeler ile gezegen, fil, baykuş, balık ve çiçek motifli kolye uçları da mevcut. Shine by Pin’in zincirli kolyeleri ince ve kalın zincirlerin yanında uzun ve kısa modeller ile çoklu ve tekli çeşitleri de içeriyor. Taşlı kolyeler tasarımlarında ise su yolu tercih edildi. Kolye uçlarına vurgu yapmak ve zarafetinizi artırmak istiyorsanız seçiminiz hayalet kolyeler olsun. İncinin çarpıcı güzelliğini farklı model ve tasarımları ile boynunuzda taşımanıza olanak sağlayan inci kolyeler ile ametist, akik, ay taşı, turkuaz, lapis, mercan, opal gibi taşlardan tasarlanan doğal taş kolyeler de Shine by Pin’de. Shine by Pin’in tasarım gümüş kolye çeşitlerinde rope kolyeler de var. Rope kordonların ucuna takılan rose altın kaplama motiflerle şık ve zarif bir görünüm yakalamanızı sağlayan bu modellerden başka kişiye özel kolyeler de Shine by Pin’in kadın gümüş kolye kategorisinde. Kişiye özel isimli gümüş kolye modellerini bulabileceğiniz bu kategoride harf kolyeler de mevcut. Üstelik Shine by Pin’de gümüş kolye fiyatları çok uygun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.