Teslimat Koşulları
Teslimat ve Kargo

Siparişlerin gönderimi  anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından Yurtiçi Kargo ile size teslim edilecektir.

Türkiye Tüm Şehirlere Yurtiçi Kargo bedeli 95 TL'dir.

Siparişler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Size ulaşma süresi adresinize göre farklılık gösterebilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Kişiye Özel Siparişlerde üretim sürecinden dolayı 5-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 Fatura, e-fatura olarak mail adresinize gönderilecektir.

Siparişinizde yer alan ürünlerde anlık stok problemi yaşanıyor ve tedarik edilemiyorsa, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi verilir ve iadeniz hızlı şekilde işlem yapmış olduğunuz kredi kartınıza yapılır.

Siparişiniz size ulaştığında teslim almadan önce mutlaka pakette bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda hasar olması durumunda teslimatla ilgili bir belge imzalamadan, kargo görevlisinden "Hasar Tespit Tutanağı" düzenlemesini isteyiniz ve paketi tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.